Ödüller

Bilginet Web Görseller-04

Deloitte – 2010

2010 yılı Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye Programı’nda da 7. Sırada yer alan BİLGİNET bu senede aynı sırada yer alarak sektöründe lider olmanın verdiği sorumlulukla, hem insan kaynağı, hem de faaliyetleri ile sürekli bir gelişim içinde bulunduğunu, yoluna tam hızla devam ettiğini bir kez daha gösterdi. 5 yıllık firma verilerinin baz alındığı değerlendirme sonucunda % 1841 ‘lik büyüme oranıyla bu haklı gurura sahip oldu.

Deloitte – 2011

Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketlerine Avrupa ve dünyaya açılma fırsatı sunan Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye Programı’nın 2011 yılı sonuçları açıklandı.2010 yılı Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye Programı’nda da 7. sırada yer alan BİLGİNET Bilişim Teknolojileri bu sene de aynı sırada yer alarak sektöründe lider olmanın verdiği sorumlulukla, hem insan kaynağı, hem de faaliyetleri ile sürekli bir gelişim içinde bulunduğunu, yoluna tam hızla devam ettiğini bir kez daha gösterdi.

BİLGİNET’ in başarısı, “her geçen gün büyüme ve başarılı sonuçlara imza atma” duygusu, Türkiye genelinde tüm sektör temsilcilerinin gözü önünde, dünyanın akredite bir kuruluşu tarafından da bir kez daha tescil edilmiş oldu.

2010 yılı Deloitte Teknoloji Fast500 EMEA Programın’da da 86. Sırada yer alan BİLGİNET bu yerini 14 sıra yükselterek 72. sırada yer aldı.

Sektöründe lider olmanın verdiği sorumlulukla, hem insan kaynağı, hem de faaliyetleri ile sürekli bir gelişim içinde bulunduğunu, yoluna tam hızla devam ettiğini bir kez daha gösterdi.

Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri