İş & Çözüm Ortakları

ininal-kart-nedir-geçerli-bankalar

EKART, MasterCard, ING Bankası ve Provus Bilişim Hizmetleri ile ortak geliştirilen ininal Kart Projesi, Türkiye çapında bulunan parekende noktalarında satılan ilk ön-ödemeli kart olma özelliği taşımaktadır. Ön ödemeli ininal kart, bankacılık sistemi dışında kalan ve kredi kartı ile Internet üzerinden alışveriş yapamayan ya da yapmaya çekinen kullanıcılara güvenli alışveriş yapabilme imkanı sunmaktadır. ininal, Türkiye’nin yeni nesil ön ödemeli alışveriş kart markasıdır.

 

microsoft-logo

Microsoft Corporation (NASDAQ: MSFT), Windows, Xbox gibi ürünleriyle tanınan, ABD merkezli büyük yazılım ve bilişim şirketidir.Şirket 1975 yılında Amerika Birleşik Devletleri’nin Washington eyaletindeki Seattle kentinde iki üniversite öğrencisi tarafından kurulmuştur. Bu iki girişimcinin vizyonu “her ev ve her masada bir bilgisayar”dı.

 

PAYU_LOGOTYPE_POSITIVE

Dünyanın en önemli medya ve e-ticaret markalarını bünyesinde bulunduran Naspers’ın bir iştiraki olan PayU, şu an 4 kıtada, 18 ülkede faaliyet gösteriyor. Dünyada 100 binden fazla üye işyerine 220 farklı ödeme yöntemi sunan PayU, Türkiye’de 2011 yılının Eylül ayında faaliyet göstermeye başladı ve 3.000’den fazla aktif işletme ile çalışmaktadır. PayU, Visa ve MasterCard tarafından onaylanan Türkiye’nin ilk ödeme servis sağlayıcısıdır.

 

nebim

Türkiye’nin önde gelen yerli yazılım üreticilerinden biri olarak; perakendeci, toptancı ve üretici firmalar için Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) yazılımları geliştiriyoruz.

Çözüm Ortaklarımız ile birlikte 500 kişiyi aşan uzman ekibimizle; 9.000’den fazla firmaya ve 60.000’den fazla kullanıcıya hizmet veriyoruz. Geliştirdiğimiz yazılımlar ve hizmetler sayesinde hizmet verdiğimiz firmaların, kaynaklarını en etkin şekilde kullanmasını sağlayarak iş süreçlerini verimli yönetmelerine yardımcı oluyoruz.

 

Dora hizmet alanı uçtan uca veri merkezi ve cdn hizmetlerini kapsamaktadır. Sunucu barındırmadan yönetimine, cloud teknolojilerden danışmanlık hizmetlerine kadar opsiyonel katma değerli yeni nesil veri merkezi hizmetlerini; veri merkezi mimarisine uygun olarak tasarlanmış ve sıfırdan inşa edilmiş binası, N+1 yedekli altyapısı ve deneyimli uzman kadrosu ile yönetilen ekosistemi içerisinde ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri ve ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemleri standartları ile sağlamaktadır.

 

euro message

RELATED Grubu’nun öncü şirketi olan euro.message, 2002 yılında İstanbul’da kurulmuş, yüzde 100 yerli sermayeli, yıllık ciro ve müşteri sayısı olarak Türkiye’nin en büyük e-pazarlama servis sağlayıcısıdır.

Hamburg, Dubai ve İstanbul’daki ofisleri, yurtdışı ortaklıkları ve hizmet verdiği 3000’nin üzerindeki yerli ve yabancı müşterisi ile euro.message,  aynı zamanda e-pazarlama konusunda  EMEA bölgesinin en büyük ASP servis sağlayıcıları arasındadır.

 

bkm expressBKM Express, BKM, Bankalar ve e-ticaret dünyasının önde gelen firmalarıyla birlikte geliştirilen, hızlı, kolay ve güvenli bir ödeme sistemidir. Kart sahibiyseniz BKM Express’e herhangi bir ücret ödemeden kaydolabilir; kart bilgilerinizi internette paylaşmadan alışveriş yapabilirsiniz. Üstelik BKM Express’in iPhone ve Android uygulamalarını kullanarak para da gönderebilirsiniz.

 

sanal santral logo

2013 yılında SANAL SANTRAL TELEKOMÜNİKASYON A.Ş. , sektöründe öncü kuruluşlarda görev almış her bakımdan deneyimli ve güçlü bir kadroyla kurulmuştur. Çalışma konusunu, Bulut Santral yapıları, Numara Tahsisi ve Taşıma Hizmetleri ile Kurumsal Ses Hizmetleri oluşturmaktadır.

 

ReklamStore-logo

ReklamStore, internet üzerinde reklamverenlerin ve yayıncıların daha hızlı, daha verimli ve daha etkin bir şekilde e-pazarlama faaliyetlerini gerçekleştirmeleri amacıyla kurulmuştur. ReklamStore, reklamverenlere ve yayıncılara minimum işlem maliyetleri ile maksimum faydaya ulaşabilecekleri bir online reklam platformu sunar. ReklamStore, reklamverenlerin yaptıkları harcamalarda birim başına maksimum geri dönüşü sağlamayı amaçladığı gibi yayıncı sitelere de reklam pazarından hak ettikleri payı elde etmelerini hedefler.

 

Bugün gururla söyleyebiliriz ki, sunmuş olduğumuz Müşteri İletişimleri Yönetimi ve Hybrid Mail Çözümleri, ülkemizde bir standart olarak, Türkiye’nin önde gelen bankaları, çeşitli finans ve telekomünikasyon kuruluşları tarafından kullanılıp, her ay ortalama 100 milyon sayfa doküman üretimi ve milyonlara hedefe yönelik e-mail, faks gönderisi olarak tüm ülkeye ulaşmaktadır.

 

fotometrik360

Tek bir bakış açısına sahip olan standart fotoğraftan FOTOMETRİK360′ı ayıran en önemli özelik: 24 ile 432 kare fotoğraf çekimi ve bunların çeşitli yazılımlarla birleştirilerek işlenip, geliştirilmesidir.

Ürünü, her yönü ile 360 derece görüntüleyerek gösterir. Bunun için mouse, klavyenin yön tuşları veya kullanıcı paletindeki butonlar kullanılır, sağ, sol, yukarı ve aşağı yön seçenekleri ile ön, yan, arka, üst ve alt görüntüleri çevirip, döndürerek tüketicinin incelemek ve satın almak istediği ürünü her yönden incelemesine olanak sağlar.

 

setrow_eticaretsem2008 yılında başladığımız Setrow heyecanımız, başlangıçta, bizim de bugün vardığımız başarımıza ulaşabileceğimiz ölçüsünde değilken, bugün ülkeminizin çok değerli kurum ve kuruluşlarına, yüksek bir memnuniyet eşliğinde verdiğimiz hizmetlerimiz, analizlerimiz ve ürettiğimiz veri ile, planlananın çok daha ileri bir noktasına erişti. Setrow, bugün derin analizleri ile email marketing’e ülkemizdeki ve hatta yurtdışındaki çeşitli oyuncuların dahi bakış açısını değiştirme ve model olma seviyesine ulaşan bir sistem haline geldi.

Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri