Slazenger Türkiye, online alışverişe kapılarını e-ticaret paketi sektörünün yenilikçi şirketi Bilginet altyapısı ile açtı.

Slazenger_görsel

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Slazenger Türkiye, online alışverişe kapılarını e-ticaret paketi sektörünün yenilikçi ve lider şirketi Bilginet altyapısını ile açtı.

İngiltere’nin en eski spor markalarından biri olan Slazenger ilk başarısını tenis toplarını ve malzemelerini dünyanın en büyük tenis turnuvalarından biri olan Wimbledon için hazırlamakla kazandı. İlk olarak 1902 yılında Wimbledon’da kullanılmaya başlanan Slazenger tenis topları, günümüzde de tenis severler tarafında büyük ilgi görmekte.

Slazenger, başarılarına bir yenisi daha ekleyerek Türkiye’de online alışveriş altyapısı için üç binden fazla işletmenin tercih ettiği e-ticaret paketleriyle iş dünyası için hesaplı ve sınırsız çözümler sunan Bilginet’in yeni nesil e-ticaret çözümlerini tercih etti.

http://shop.slazenger.com.tr  adresi ile hizmete açılan Slazenger Türkiye online alışveriş sitesi kısa zamanda sporseverlerin ilgisini kazandı. Slazenger’in ardı arkası kesilmeyen bu başarılarının formülü ise “Yer aldığı tüm spor gruplarında en kaliteli spor ürünlerini sunmak”

Bir asrı aşkın tecrübesi ve kalite odaklı prensipleri ile spor kolleksiyonlarını dünyanın dört bir yanındaki sporseverlere sunarak serüvenine ilk günkü heyecanı ile devam eden ve tecrübeli geçmişi ile diğer markalardan ayrılan  aynı zamanda “kriket, golf, hokey “ gibi yüzlerce spor dalında da kaliteli spor malzemeleri üretimine giden Slazenger online alışverişte de etkili olmayı hedefliyor.

Leave a Reply

Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri