E-TİCARET’E YÜKSEK ENERJİ

Megawatt ile e-ticaret markanızı güçlendirin

Megawatt ile  e-ticaret tasarım ve ajans hizmetleri ile e-ticaret faaliyetinize süresiz ve yüksek enerji sağlayın. Kazancınızı fazlalaştırın.

E-ticaret siteniz için her yaratıcı fikir etkili ve doğru bir pazarlama çözüm olmayabilir. Önemli olan fikrin bir iletişim alanı yaratarak markayı doğru yönde etkilemesi ve satışı desteklemesidir. Bu nedenle verilecek olan tasarım hizmetlerinde yaratıcı fikirlerden daha çok e-ticaret faaliyetinize yüksek enerji verecek etkili fikirlere önem veririz.

Bu vizyonla tasarım hizmetinin etkisi doğru belirlenmelidir. Megawatt, güncel tasarım trendlerine uygun konseptler oluşturarak hizmet ettiği kuruma dolaylı veya direkt yoldan kar etmeyi hedefler. Müşteri için doğru olanı değil, sektör için gerekeni tartışır, ortaya çıkan fikri uygular ve farklılığını bu amaç çerçevesinde tam anlamıyla yerine getirir. Tekdüze düşünceleri kırmaktan haz alan bir yapıya sahip olan Megawatt proje için yüksek enerjili doğru faaliyet üzerinde uzlaşmaya varamazsa gerektiğinde projeyi üstlenmez. Projenin ücretinden çok başarısını dikkate alır ve süreklilik getirecek olan her ilişkiyi gerçek kazanç olarak değerlendirir.

Megawatt olarak özellikle e-ticaret projeleri de dahil olmak üzere tüm konsept çalışmalarında; hedef müşteri, ihtiyaç analizi, proje içeriği, konsept tasarımı onayı, uygulama ve entegrasyon, test ve son olarak yayına geçiş sıralamasını dikkate alır.

Ayrıca Megawatt, iş modeli oluşturarak kurumun e-ticaret faaliyetine yüksek enerji sağlayacak tasarım, kurumsal kimlik, içerik yönetimi, ajans faaliyeti, ürün güncelleme, sosyal medya ve dijital medya planlamaları konusunda süresiz destek verir.

Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri