Bilginet 10NumaraFiat Tasarım-04[contact-form-7 404 "Not Found"]

Kampanyadan Yararlanma Koşulları:

 • 10 NUMARA FIAT programı kapsamında sunulan avantaj ve indirimlerden yararlanabilmek için programa bir kez kayıt yaptırmanız gerekmektedir.
 • Kayıt için cep telefonunuzdan ONNUMARA yazıp aralarda birer boşluk bırakarak şase numaranızın son 8 hanesini, adınızı ve soyadınızı yazıp 5360’a kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. (Örnek: ONNUMARA 12345678 ALI BALCI)
 • Kampanyaya katılmak için BİLGİNET yazıp 5360’a SMS olarak göndermeniz gerekmektedir.
  Kampanyadan faydalanmak için kodunuzu Bilginet başvuru sayfasında yer alan ’10 Numara Fiat kampanya kodunuz’ alanına giriş yapmanız gerekmektedir.
 • Kampanya hakkında daha detaylı bilgi için Şefika Güneş ile 0 541 694 85 07 veya sefika.gunes@bilginet.com.tr e-mail adresinden iletişime geçebilirsiniz.
 • Kampanya kapsamında kazanılan indirim hakkı başkasına devredilemez.
 • Kampanya 31 Aralık 2015 tarihine kadar “BİLGİNET Yeni Nesil E-Ticaret Paketleri” için geçerlidir.
 • www.bilginet.com.tr’de “Ürünlerimiz” sekmesi altında yer alan “Yeni Nesil E-Ticaret Paketleri” başlığıyla belirtilen bölümde, koyu renkle yazılmış, kendi e-ticaret paketleri ile ilgili yapmış olduğu kampanya sonucunda oluşan fiyatı belirleyen “Kampanya Fiyatı” ibaresinin karşısında yazan fiyatlara ekstra olarak, 10 NUMARA FIAT programı üyelerine %30 daha indirim, nakit / kredi kartı tek çekim alımlarında uygulanır. Bu kampanya kapsamında, Nakit/Tek Çekim İndirimi, Taksitlendirme, 24-36 Ay Taahhütlü İndirimi, vb. diğer indirimler uygulanmaz.
 • 10 NUMARA FIAT programı üyeleri, “10 NUMARA FIAT Kampanyası”’nda tanımlanmış ekstra indirimden faydalanmaları halinde, BİLGİNET’in düzenlemiş olduğu kampanya dönemlerinde, e-ticaret paketleri ile birlikte sunduğu ürün ve hizmetler için yapılmış olan indirimlerden veya ücretsiz ürün hediyelerinden faydalanamazlar.
 • BİLGİNET’in e-ticaret paketleri ile ilgili temel özellikler, bilginet.com.tr adresinde “Yeni Nesil E-Ticaret Paketleri” sekmesi altında belirtilmiştir. Bu özellikler dışında, e-ticaret paketinin ekstra tasarımı, muhasebe ve kargo programları ile entegrasyonu, vb. tüm özelleştirme işlemleri 10 NUMARA FIAT programı üyeleri tarafından talep edildiğinde, BİLGİNET Satış Temsilcisi bu ekstra taleplerden oluşan tutarı, 10 NUMARA FIAT programı üyesi ile paylaşır, teklifin kabul etmesi halinde talep gerçekleştirilir.
 • 10 NUMARA FIAT kampanyası yeni paket satışlarında geçerlidir. E-Ticaret Paketi yenilemeleri için geçerli değildir.
 • BİLGİNET’in tüm kampanya kapsamı, aksi belirtilmedikçe ilk yıl lisans kiralama bedelini kapsar. Yenileme bedelleri ve hizmet verme koşulları, BİLGİNET’in kendi müşteri sözleşmesinde belirtildiği şekliyle yürütülür.
 • Kampanya katılım mesaj ücreti Avea için vergiler dahil 0,60 TL, Turkcell için vergiler dahil 0,65 TL, Vodafone için vergiler dahil 0,65 TL’dir. Operatörler katılım mesajı ücretinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

 

Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri