E-TİCARETİN GELECEĞİ, BİLGİNET’İN UZAKTAN ONLINE SEMİNERİNDE MASAYA YATIRILACAK

Yeni nesil e-ticaret paketleriyle iş dünyası için hesaplı ve sınırsız çözümler sunan Bilginet’in, müşterileri ve iş ortakları için gerçekleştirdiği uzaktan online seminerlerinin ikincisinin konuğu Türkiye Bilişim Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Behçet Envarlı olacak. İlk seminerin konuğunun Prof. Dr. Kerem Alkin olduğu serinin bu ayağının konusu TÜBİSAD’ın açıkladığı veriler ışığında e-ticaretin ve dijital dünyanın geleceği olacak.

Üç binden fazla işletmenin tercih ettiği e-ticaret paketleriyle iş dünyası için hesaplı ve sınırsız çözümler sunan Bilginet, Türkiye’de kendi sektöründe yine bir ilki gerçekleştirdi. “Hepimiz için e-ticaret” sloganıyla, müşterilerinin ve iş ortaklarının her anlamda gelişimine katkı koymayı hedefleyen Bilginet, TÜBİSAD’ın açıkladığı 2014 yılına ait e-ticaret verileri ışığında, e-ticaretin ve dijital dünyanın geleceğinin konuşulacağı online seminerde Türkiye Bilişim Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi Behçet Envarlı’yı ağırlayacak.

Behçet Envarlı Kimdir?

Çalışma hayatına 1968 yılında IBM Türk Limited Şirketi’nde muhasebe elemanı olarak başlayan Envarlı, erken emeklilik programından yararlandığı 1998 yılına kadar şirket bünyesinde Mali Analist, Pazarlama Mümessili, Muhasebe Müdürü, Mali ve İdari İşler Bölüm Müdürü, PC Bölüm Müdürü, Pazarlama Desteği Bölüm Müdürü, PC Pazarlama ve Bayiler Bölüm Müdürü, Pazarlama İletişimi ve Halkla İlişkiler Bölüm Müdürü, Pazarlama Destek ve Müşteri İlişkileri Bölümü Müdürlüğü görevlerinde bulundu.

1998 yılı Temmuz ayından itibaren TÜBİSAD Yönetim Kurulu Başkanı olan Envarlı, 1999 yılı Haziran ayından itibaren de TBV Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapıyordu. 1948 yılında Eskişehir’de doğan Behçet Envarlı orta ve lise eğitimini Amerikan Robert Lisesi, yüksek öğrenimini de Robert Kolej Yüksek Okulu, İş İdaresi ve İktisat Bölümünde tamamladı.

Uzun yıllar TBV Genel Sekreteri olarak çalışmalarını yürüten Behçet Envarlı, Dijital Türkiye Platformu’nun Koordinatörlüğü görevinin ardından, halen Türkiye Bilişim Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi ‘dir.

Bilginet’in sosyal medya hesaplarından, internet sitesi iletişim formu üzerinden başvuracak olan katılımcıların da katılabileceği uzaktan online seminerlerle, Bilginet kendi ekosisteminin gelişmesini hedefliyor. Seminer, 06.07.2015 Pazartesi Saat 17.00’da başlayacak.

Katılım sınırlı sayıda olduğu için aşağıdaki formu doldurulduktan sonra, belirtilmiş doğru iletişim adresi telefonla teyit edildikten sonra, belirtilen elektronik posta adresine katılım teyit linki gönderilecek.

Leave a Reply

Hipotenüs E-Ticaret Sistemleri